Čaga – energie

chaga-banner-mini-6

Energie, zdraví, dlouhověkost

Sibiřská čaga uchovává mladost, podporuje zdraví a dlouhověkost. Díky svým účinným ochranným vlastnostem a vysokému stupni bezpečnosti je vedena jako „bylina prvotřídní kvality“. Je rovněž považována za vynikající ledvinové tonikum. Sibiřská čaga je velmi mocný antioxidant. Studie ukazují, že je mnohem účinnější čistič volných radikálů než téměř všechny další známé antioxidanty. Čaga je houba, která se používá pro své očišťující vlastnosti – čistí krev, játra, regeneruje orgány a žlázy.

Metabolický regulátor

Čaga působí jako potravinová bylina a jedinečný výživový bylinný adaptogen (metabolický regulátor, který zvyšuje schopnost organismu adaptovat se na faktory okolního prostředí a odolávat stresu), bojovník s rakovinou, modulátor imunitního systému, anti-tumorový prostředek na podporu zdravé funkce jater, prostředek k posílení žaludečně-střevního traktu, dlouhověkosti, genové ochrany (štít DNA).

Hormonální systém

Člověk by měl užívat sibiřskou čagu, protože obsah melaninu v ní obsažený ovlivňuje, chrání a zlepšuje sluch, zrak, šišinku mozkovou, nadledvinky, nervový systém, pokožku, imunitní systém. Melanin také chrání DNA a jeho vliv na nervový systém z něj činí jednu z nejdůležitějších biologických sloučenin, důležitou pro udržení mentálního zdraví a dokonce pro rozvoj hlubších úrovní vědomí a inteligence. Čaga zlepšuje kouzlo našeho života, přičemž můžeme současně profitovat ze zdravého trávení, uzdravování, výživy a dlouhověkosti.

Také používání melaninu při dietách (v podobě ČAGY) má velmi příznivé zdravotní účinky na orgány a části lidského těla.

Imunitní systém

Sibiřská  čaga je doplňkem stravy pro ty, kteří se chtějí vyvarovat různých nemocí, ale také pro lidi trpící stresem, ať už mentálním, fyzickým nebo stresem z okolí. Náš imunitní systém je základem našeho zdraví. Po 35 letech se náš imunitní systém začíná zhoršovat a po 50 letech výrazně klesá. Tím se začíná projevovat mnoho nemocí.

Čaga disponuje mimořádně silnou vitální energií. Především však znamená vynikající prevenci. Pomáhá zlepšovat imunitu a trávení. Špatné trávení a zácpa jsou začátkem řady vážných onemocnění. Čaga znamená biologický přínos při léčbě mnoha chorob a neduhů. Díky své obousměrné adaptogenní aktivitě je vhodná pro všechny, kteří vyhledávají tonikum světové třídy k podpoře široké škály životních funkcí.